אודות Cardo.co.il

האתר Cardo.co.il שם לו למטרה להיות בית למשווקי הדיגיטל בישראל. קארדו הוא זירת שוק המפגישה בין עסקים הזקוקים לשירותי דיגיטל וביניכם המשווקים. בקארדו אנחנו נותנים דגש על שוק העסקים הקטנים והבינוניים, רובו המוחלט של תקציב השיווק שלנו מושקע בהגעה והנעת העסקים הללו לעשיית שימוש בקארדו.

מערכת קארדו מספקת לכם – משווקי הדיגיטל – פלטפורמה לקבלת פניות מלקוחות פוטנציאליים.

התהליך הוא פשוט:

  • לקוח פוטנציאלי ממלא טופס קצר בו הוא מפרט מה הוא צרכיו הדיגיטליים.
  • בקשת הלקוח מופנית אליכם לפי הפרופיל שמילאתם. אתם תקבלו מייל על הבקשה החדשה.
  • אתם לוחצים על קישור "בקשות" בראש הדף ומוצאים שם את רשימת הבקשות שממתינות להתייחסותכם.
  • במידה ומצאתם בקשה שאתם יכולים לספק, אתם מוזמנים לפנות אל הלקוח ולפרט מדוע אתם המתאימים ביותר למלא את המשימה עבורו.
  • הלקוח מקבל את הצעתכם לחשבון שלו. הוא יכול לצפות בפרופיל המלא שלכם וליצור אתכם קשר ישיר. גם אתם מוזמנים לתקשר עם הלקוח הפוטנציאלי ישירות - אם זה במערכת המסרים הפנימית באתר או כפי שאתם רגילים, בדואר אלקטרוני, בטלפון או בפגישות.
  • באם נסגרה עסקה ביניכם לבין הלקוח אנחנו נגבה עמלה של 7% פלוס מע"מ על סכום העסקה. אם הלקוח ישלם על העסקה באופן מקוון דרך האתר הוא יקבל החזר של 3% מאתנו. תוכלו לקחת את כל הפרטים הללו בחשבון כשאתם סוגרים עם הלקוח על המחיר.

נשמח לראות אתכם רשומים אצלנו ופועלים אתנו לקידום השימוש בדיגיטל בישראל. להרשמה לחצו כאן.
לאחר הרשמה קצרצרה תועברו לטופס פשוט בו אתם מספרים לנו, וללקוחות הפוטנציאליים שלכם, על עצמכם ובאיזה תחום אתם פועלים. רצוי גם להוסיף תמונת כותרת לעמוד הפרופיל שלכם (גודל אידאלי יהיה 700X200) וכן תמונת לוגו (גודל אידאלי יהיה 150X150).

זהו! כעת כל שנותר הוא לחכות לפניות מלקוחות.

צוות האתר קארדו מאחל לכם הצלחה רבה ועומד לשירותכם בכל עת. אנחנו נלווה אתכם טלפונית לאורך כל הדרך ונעזור בכל שתדרשו כדי להצליח. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטופס יצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.