במסגרת הלימוד הבלתי נגמר של תחום הדיגיטל אנחנו נתקלים במאמרים רבים שאנחנו חושבים שעשויים לעניין את קהל אנשי הדיגיטל בישראל. כאן אנחנו מביאים חלק מהם עם סוג של אמ;לוק לא מחייב. אתם מוזמנים להתעדכן בתקציר שלנו ואם הדברים מעניינים אתכם מוזמנים לבקר במאמר המקורי.
פייסבוק ואפל מתכננות לקחת את המציאות הרבודה (Augmented Reality – AR) למיינסטרים.
http://www.adweek.com/digital/facebook-and-apple-are-about-to-take-ar-mainstream-heres-how-marketers-are-gearing-up
יותר ויותר ניתן לראות שימושים של מציאות רבודה בסרטוני ווידאו בפייסבוק וכן בפרסומות. לפייסבוק וגם לסנאפצ'אט יש טכנולוגיה תומכת במציאות רבודה בווידאו. התכונות הללו שירתו בעיקר קהל של צעירים. במערכת ההפעלה האחרונה של אפל – iOS 11 הוספו מרכיבים של מציאות רבודה שאמורים להביא את התכונה הזו לשימושם של מאות מיליונים ברחבי העולם. הציפייה היא שפייסבוק ואפל יהפכו את המציאות הרבודה למשהו יומיומי ויצטרפו בכך למשתמשים הצעירים של סנאפצ'אט.
דוגמה לחברה גדולה שעושה שימוש בפלטפורמת המציאות הרבודה של אפל היא איקאה. היא מאפשרת למשתמש לראות איך יראו רהיטים של איקאה בחלל החדר של המשתמש בצורה תלת ממדית. איקאה מתכננת להציג מוצרים חדשים לפלטפורמת המציאות הרבודה עוד לפני שיגיעו למדפים.
השימושים והאפשרויות הגלומים במציאות הרבודה יתבררו ככל שהטכנולוגיה תתפתח ותבשיל. הציפיה היא לגידול של 36 אחוזים במשתמשי המציאות הרבודה עד 2020. מה שמחייב את המשווקים להיערך בכדי למצוא את הדרכים להפיק תועלת מכך.
רוצים מאמרים נוספים? השאירו כתובת דוא"ל ונשלח לכם מייל עם קישור בכל פעם שמאמר חדש מתפרסם.
אנחנו גם שונאים ספאם. לא נשלח יותר מאימייל אחד בשבוע.
תקציר המאמר מאת מערכת קארדו. האתר cardo.co.il הינו זירת מסחר שמובילה את תחום הדיגיטל בישראל. אנשי דיגיטל בכל התחומים מוזמנים להירשם באתר www.biz.cardo.co.il כספקי שירות בתחום.
מצאתם שגיאה במאמר? חושבים שיש לכם מה להוסיף? רוצים לפרסם אצלנו מאמר? כתבו לנו. קרדיט מובטח!
מומחי רשתות חברתיות במאגר קארדו...
שפירית שירותי תפעול ופרסום
וובקלאב - WebClub
אולפני ליקול הפקות
שלומי - שיווק מתקדם בעולם דיגיטלי
מומחים בשיווק בפייסבוק? לינקדאין? סנאפצ'ט?
הצטרפו אלינו וקבלו פניות מלקוחות פוטנציאליים אליכם למייל.
קארדו הוא זירת שוק המפגישה בין עסקים הזקוקים לשירותי דיגיטל וביניכם אנשי הדיגיטל. בקארדו אנחנו נותנים דגש על שוק העסקים הקטנים והבינוניים. מערכת קארדו מספקת לכם פלטפורמה לקבלת פניות מלקוחות פוטנציאליים.
קראו כאן איך קארדו עובד >>