במסגרת הלימוד הבלתי נגמר של תחום הדיגיטל אנחנו נתקלים במאמרים רבים שאנחנו חושבים שעשויים לעניין את קהל אנשי הדיגיטל בישראל. כאן אנחנו מביאים חלק מהם עם סוג של אמ;לוק לא מחייב. אתם מוזמנים להתעדכן בתקציר שלנו ואם הדברים מעניינים אתכם מוזמנים לבקר במאמר המקורי.
פייסבוק מכריזה על Watch, פלטפורמה להצגת תכני ווידאו בפייסבוק
https://newsroom.fb.com/news/2017/08/introducing-watch-a-new-platform-for-shows-on-facebook
זה מכבר ידוע שפייסבוק שמה דגש על ווידאו בכלל ועל שידורי ווידאו חי בפרט. בפייסבוק מכריזים על פלטפורמה בה המשתמש יוכל לצפות בווידאו לא באקראי בפיד שלו אלא במקום ייעודי עם פונקציונאליות מתאימה. כרגע זוהי פונקציונאליות שקיימת רק עבור תושבי ארצות הברית אבל כמובן צפויה להפוך לגלובאלית ברגע שתבשיל.
לפלטפורמה החדשה קוראים Watch ושם המשתמש יוכל לצפות בסרטים בשידור חי או מוקלטים. לפלטפורמה יהיו תכונות שמזכירות את יו-טיוב. אפשרויות לעקוב אחרי ערוצים כדי לא לפספס פרקים חדשים וכד'. כמובן, כל הפונקציונאליות המוכרת מאתרי ווידאו קיימת. חיפוש סרטים מותאם להעדפות משתמש. חיפושים לפי הסרטים המדוברים ביותר, הסרטים המצחיקים ביותר, הסרטים שחברים שלי צפו וכד' כל מה שמתבקש מהיכולות של פייסבוק. הייחודיות של הפלטפורמה תתבטא ביכולת לתקשר עם צופים אחרים, בזמן אמת ומן הסתם גם לאחר מכן.
בפייסבוק בונים על הפלטפורמה כמקפצה לטלוויזיה הדיגיטלית. בפייסבוק גם תומכים ביוצרים שתואמים את היתרונות של פייסבוק בתחום הווידאו, שהם בעיקר בניית קהילה ועידוד צופים להגבה ולהשתתפות.
רוצים מאמרים נוספים? השאירו כתובת דוא"ל ונשלח לכם מייל עם קישור בכל פעם שמאמר חדש מתפרסם.
אנחנו גם שונאים ספאם. לא נשלח יותר מאימייל אחד בשבוע.
תקציר המאמר מאת מערכת קארדו. האתר cardo.co.il הינו זירת מסחר שמובילה את תחום הדיגיטל בישראל. אנשי דיגיטל בכל התחומים מוזמנים להירשם באתר www.biz.cardo.co.il כספקי שירות בתחום.
מצאתם שגיאה במאמר? חושבים שיש לכם מה להוסיף? רוצים לפרסם אצלנו מאמר? כתבו לנו. קרדיט מובטח!
מומחי רשתות חברתיות במאגר קארדו...
שפירית שירותי תפעול ופרסום
וובקלאב - WebClub
אולפני ליקול הפקות
שלומי - שיווק מתקדם בעולם דיגיטלי
מומחים בשיווק בפייסבוק? לינקדאין? סנאפצ'ט?
הצטרפו אלינו וקבלו פניות מלקוחות פוטנציאליים אליכם למייל.
קארדו הוא זירת שוק המפגישה בין עסקים הזקוקים לשירותי דיגיטל וביניכם אנשי הדיגיטל. בקארדו אנחנו נותנים דגש על שוק העסקים הקטנים והבינוניים. מערכת קארדו מספקת לכם פלטפורמה לקבלת פניות מלקוחות פוטנציאליים.
קראו כאן איך קארדו עובד >>